DBI SZOFTVER KFT.
HONLAPKÉSZÍTÉS & MARKETING

Soha ne bízzon meg az “egyszemélyes” cégekben, mert ott a tudás és a rendelkezésre állás is egyetlen személyen múlik!

DBI Szoftver Kft. - Honlapkészítés és Marketing

Karrier - Küldd be önéletrajzod

programozó, marketinges, értékesítő, grafikus

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciókra várunk jelentkezéseket:

Marketing asszisztens

Követelmények:

  • Google AdWords alapszintű ismeret
  • Marketing szemlélet
  • Jó fogalmazási képesség
  • Kiváló helyesírás
  • Teljes munkaidős időbeosztás
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Kreativitás
  • Precizitás

Tartalom menedzser

Feladatok:

  • Honlapok tartalmának feltöltése
  • Honlapok felhasználói tesztelése

Feltétel:

  • 25 év alatti pályakezdőket keresünk

Munkavégzés helye: Debrecen

Általános adatok

Kérlek add meg a neved.
Kérlek add meg a valós emailcímedet.
Kérlek add meg a telefonszámodat.
Kérlek add meg a város vagy település nevét, ahol élsz.

Munkakör adatai

Kérlek add meg, hogy milyen munkakör érdekel.
Kérlek add meg a fizetési igényed. Pl.: 100.000
Ft

Önéletrajz feltöltés és elküldés

Maximum 15 fájl csatolására van lehetőség, melyek egyenként nem lehetnek nagyobbak, mint 1.00MB. A következő fájlkiterjesztések engedélyezettek: doc, docx, odt, ods, odp, rtf, txt, xls, xlsx, pdf, jpeg, jpg, png
Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatotKérem fogadja el az adatvédelmi nyilatkozatot.
HonlapBirodalom karrierGoogle ügynökség honlapkészítés debrecen

Ügyvezető - Tóth LászlóTóth Lászlóügyvezető+36 30 998 0732

grafikus, projektvezető - Molnár ZoltánMolnár Zoltánfejlesztési koordinátor+36 70 414 6215

értékesítő - Szert BélaSzert Bélaértékesítő+36 70 616 7027

SEO szakértő - Tóth CsabaTóth CsabaSEO szakértő

programozó - Balogh TamásBalogh Tamásprogramozó

programozó - Szentpéteri GáborSzentpéteri Gáborprogramozó